KONST / Litografier / Färglitografi 11391162
nr 1139 1162
Bernard Buffet
(1928-1999), Frankrike
Färglitografi, Bernard Buffet (1928-1999), La Route, 34x27 cm, signerad i trycket -61
Bernard Buffet, fransk bildkonstnär född 1928, död 1999.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:48:07
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
23 okt
Bernard Buffet
Läs mer om Bernard Buffet